South Africa's basketball community

WCBA U16 Send off

By on March 14, 2009 in High School


Information by Planga Monwabisi

Tags: , , ,

Subscribe

If you enjoyed this article, subscribe now to receive more just like it.

There is 1 Brilliant Comment

Trackback URL | Comments RSS Feed

  1. Enver Wearley says:

    Hi daar kom ‘n slag uit na Atlantis toe, ons kinders stelbelang in basketball. Kom gee ons dorp coaching clinic’s asb… jule kyk net na swart dorpe en nie bruin dorpe nie, as jule mense kry van oorsee dan neem jule die mense na swart dorpe toe, ons kry netso swaar soos hule…. ons het ‘n indoor hall met een basketball court en ‘n paar buite courts. Ons benodig portable hoops en equipment vir ons skole in ons dorp… Ons is almal Suid Afrikaanes en ons hou ook van basketball asb… moetnie dit vergeet nie. my sel no. 0765550100

Top